Boże Narodzenie… Prezenty na ostatnią chwilę.

5
4030
christmas

Boże Narodzenie to czas szczególnie bliski dla każdego z nas. Pragniemy go przeżywać w gronie rodziny i przyjaciół (choć znam i takich co wolą spędzać go w “spokoju”). Pewnie nie raz stawaliście przed trudnym zadaniem wyboru… wybór tego jedynego lub kilku przedmiotów, które mają uszczęśliwić drugą osobę.

Dzisiaj postaram się podpowiedzieć Wam kilka ciekawych gadżetów dla sympatyków elektroniki 🙂

 •  Podgrzewacz kubka (ceny od 30 zł)

Pewnie nie raz siedząc w domu czy też w pracy zasiedziałeś się przed komputerem z kawą lub herbatą? Sięgasz po kubek z napojem i… i piszesz mrożonkę. Możemy temu zapobiec poprzez zakup podgrzewacza o iście cooltowym designie.

Gadżet jest prosty w obsłudze, podpinasz go do portu USB i możesz się cieszyć ciepłym napojem przez całą noc (utrzymuje temperaturę do 60stopni).

cookies

 •  Obudowa telefonu (omawiany model od 50 zł)

Nie jakaś tam byle jaka silikonowa bez grafiki i koloru. Pamiętacie telefony z lat 80? Wielkie “ceglaste” czarne słuchawy z antenkami prawie na pół metra? Dla tych którzy nie pamiętają proponuję powrót do przeszłości – https://www.youtube.com/watch?v=oATyEID3GHs

Jeżeli chcecie odmłodzić kogoś z rodziny lub sami się przenieść chociaż na chwilę w tamte czasy polecam. Pokrowiec pasuje do modeli iPhone 3, 3GS oraz iPhone 4.

iphone

 •  “Inteligentna masa czyszcząca” (od 25 zł)

Rozwiązanie doskonałe dla tych co spędzają masę czasu przed pc’tem, lapkiem czy też telefonem. Podobno jeden z lepszych jak nie najlepszych środków czyszczących klawiatury na rynku (przetestuję – zakupiłam i czekam na dostawę).

Szybko i dokładnie usuwa drobinki kurzu, okruchów z powierzchni, ma właściwości antybakteryjne (usuwa 99% bakterii). Co ciekawe i dość ważne może być używany wielokrotnie – ma wskaźnik na opakowaniu, który ma nam zasygnalizować zużycie (http://www.ceneo.pl/26673467).

cyber_clean

 •  Etui na tablet lub laptopa (od 15 zł – granica cenowa wg naszego rozsądku 🙂 )

 

Często myślimy, że dodatkowe przegrody w torbach czy też plecakach świetnie osłaniają nasze sprzęty, niestety nie zawsze tak jest (Szanuj laptopa swego, możesz mieć gorszego). Dlaczego nie mamy chronić naszych “skarbów” dobrze wyglądającym dodatkowym pokrowcem? Mnie w szczególności przypadły do gustu etui wyglądające jak żółta “zdezelowana” koperta pocztowa oraz magnetofon (http://www.empik.com/modowa-wyprawa-ny-etui-na-laptopa-edl-sp-z-o-o,p1076209100,gadzety-p).

etui

 •  “Biurowa poduszka” (ceny poduszek od 100zł)

Każdy z nas ma takie dni, że najchętniej by z łóżka nie wychodził, a jak wiadomo praca typowo biurowa potrafi być “wyczerpująca”. Wiadomo ciężki weekend, mało snu, kawa nie starcza do 10, później druga i trzecia nie wystarcza aby odzyskać siłę i energię. Na jednej ze stron znalazłam idealne rozwiązanie dla śpiochów – jest to poduszka w kształcie segregatora!

Bardzo dużym plusem jest wygląd poduchy, po odpoczynku można ją “wrzucić” pomiędzy inne segregatory na półce (https://www.amazon.com/Power-Office-Pillow-Looks-Binder/dp/B00CC0N8ZA).

binder

 •  Rękawiczki do obsługi smartfonów (od 50 zł)

Zima jeszcze się nie zaczęła na dobre, a trzeba już myśleć o zimowych akcesoriach. Niejedna osoba używająca smartfonów miała “przyjemność” obsługi urządzenia na mrozie. Gołe dłonie na mrozie to nic przyjemnego, więc rozwiązania są dwa – odpisuję na smsa lub nie wyciągam telefonu z kieszeni czy też torby. Moim zdaniem idealny prezent dla śpiochów na Boże Narodzenie.

Jak wiadomo technika idzie do przodu i ekrany pojemnościowe coraz lepiej i bardziej precyzyjnie reagują na dotyk. Na rynku możemy znaleźć różne wersje rękawiczek np. welurowe, skórzane, wełniane czy też bawełniane – wybór zależy od nas (https://soxo.pl/product-ita-14799-Guanti-da-donna-per-touch-screen-SOXO-grigio-uniw.html?gclid=CKLI24fVg9ECFRZJGQodiuAK7w).

gloves

 •  Elektronika (maksimum cen? wg zasobności portfela lub konta 😛 )
 1. czytnik e-booków – jest to, że w jego pamięci można pomieścić nawet kilkaset książek – i w każdej chwili do nich powrócić
 2. ai-watch – inteligentny, sportowy zegarek z funkcją wbudowanego telefonu. Oprócz możliwości sterowania zewnętrznym telefonem przez Bluetooth
 3. PlayStation 4/Nowy XBOX – dla każdego maniaka gier
 4. tablet, smartfon czy też laptop
 5. “drobnica” – pendrive, karty pamięci, dyski zewnętrzne, słuchawki

 

A na co Wy w tym roku się zdecydujecie na Święta Bożego Narodzenia?

 

Polecam również:

https://www.youtube.com/watch?v=Li02_GK-hmA (muzyka i literatura)

5 KOMENTARZE