Wakacyjne gadżety? Co warto zabrać na urlop?

0
5243
wakacje

Wakacyjne gadżety przyprawiają czasem o ból głowy…. Wakacje już w pełni, a my odliczamy dni, a może godziny do urlopu, zastanawiamy się: co zapakować do torby? Jak to się mówi: morza szum, szelest drzew i… niestety, ale towarzystwo elektronicznych gadżetów. My dzisiaj staramy się podpowiedzieć – co w naszej torbie powinno być, a czemu podziękujemy.

holiday

Każdy z nas będzie chciał uwiecznić spędzone chwile na wakacjach, dlatego też warto zabrać ze sobą aparat. Wiadomo nie od dzisiaj, że w dzisiejszych czasach, każdy telefon ma już w miarę dobry obiektyw i w większości przypadków nie będziemy ze sobą taszczyć nie wiadomo jakich sprzętów… bo i po co. Pamiętajcie, jak już decydujecie się na osobny sprzęt: Aparat fotograficzny z odpowiednim obiektywem, osłoną przeciwsłoneczną i odpowiednią kartą pamięci – bo przecież nie chcemy później wybierać co usunąć, a co zostawić?

aparat

Telefon to kolejny punkt liście… Jest on podstawowym narzędziem komunikacyjnym w dzisiejszych czasach. Bez niego nie wyobrażamy sobie kontaktów ze znajomymi, pracą czy szukania rozrywki (np w internecie). Coraz częściej posiadamy smartfony – które posiadają prawie tyle funkcji, co np netbook.

smartphone

Jak telefon to i tak zwany bank energii – Power Bank. Bo o ile podczas urlopu nie zamierzamy spędzić większości czasu w hotelu, motelu, czy innej stancji – istnieje duże prawdopodobieństwo na to, że w trakcie dnia będziemy mieć problemem z rozładowanym smartfonem.

powerbank

A żeby nie psuć sobie wyjazdu PAMIĘTAJCIE o zapakowaniu ładowarek do wszystkich sprzętów 🙂

Oczywiście do tego wszystkiego można również dodać: tablety, laptopy, “PS’y” itp, ale pragnę przypomnieć, iż są to wakacje i warto więcej czasu poświęcić na zwiedzanie i odpoczynek niż na elektronikę 😛

 

A  Wy co zabieracie ze sobą na wakacje ?

Życzę miłego wypoczynku