fold samsung galaxy

Samsung Galaxy Fold został zaprezentowany podczas wydarzenia Samsung-Unpacked w lutym 2019 roku. Smartfon zrobił wtedy spore wrażenie na publiczności. Podobnie jak cena, która po przeliczeniu na złotówki dała niebagatelną kwotę 8 000 zł.

Można jednak szukać dla niej usprawiedliwienia, raz, przez nowinki technologiczne, których w Galaxy Fold pełno dwa, przez specyfikację, która naprawdę robi wrażenie.

Specyfikacja: Główny wyświetlacz: 7,3” QXGA + Dynamic AMOLED (4,2:3) Wyświetlacz na obudowie urządzenia: 4,6” HD + Super AMOLED (21:9) Aparat na obudowie 10 MP (2PD), F2,2 Aparat z tyłu Ultraszerokokątny: 16 MP, F2,2, Szerokokątny: 12 MP (2PD), F1,5/F2,4, OIS, Dual Pixel, Teleobiektyw: 12 MP, F2,4, OIS Aparat z przodu 10 MP F2,2, 8 MP F1,9 Procesor (AP) Procesor ośmiordzeniowy 7 nm 64-bitowy Pamięć 12 GB RAM (LPDDR4x), 512 GB (UFS3.0) Akumulator 4380 mAh System operacyjny Android 9.0 (Pie)

galaxy premium fold

Na konferencji Unpacked przedstawiciele Samsunga ochoczo i bez większych problemów składali oraz rozkładali telefon w różne konfiguracje. Firma stworzyła bowiem specjalny zawias, który zapewni bezproblemowe funkcjonowanie. Telefon działa w dwóch trybach.

Złożony jest naturalnie grubszy, jednak funkcjonuje jak normalny smartfon z mniejszym ekranem. Włodarze koreańskiej firmy korzystali w tym trybie z Google Maps, po czym rozłożyli telefon, a aplikacja samoczynnie dostosowała się do trybu tabletowego.​Telefon może obsłużyć aż trzy aplikacje działające jednocześnie.

Nie ma zatem żadnego problemu w oglądaniu YouTube’a , przeglądaniu Facebooka i zerkaniu na ulubiony serial na Netfliksie.

Śmiało można powiedzieć o pewnym przełomie jeśli chodzi o urządzenia mobilne, sądzę , że ten przełom przyniesie a tak naprawdę już przyniósł nowy standard, a my sami będziemy świadkami wyścigu technologicznego wielkich firm.

Co przyniesie przyszłość , jakie jeszcze niespodzianki czekają na nas w 2019 roku? Koniecznie sprawdzajcie naszą stronę aby być na bieżąco.

Polecam: ​https://www.youtube.com/watch?v=cFcXSdyNty8
Polecam także odwiedzić stronę Samsunga: https://www.samsung.com/global/galaxy/galaxy-fold/