Kawa i herbata… strzał w 10tkę! Nie tylko dla wielbicieli tych trunków :)

0
2361

Kawa i herbata – kilka razy dziennie, raz dziennie, raz na dwa dni, raz w tygodniu… Długo nosiłam się z zamiarem napisana tego artykułu, bo co on może mieć wspólnego z technologią? A właśnie, że ma!

Cup and you

Przecież, każdy z nas (no dobra, większość), zanim włączy rano komputer w domu lub pracy leje wodę do czajnika, a następnie wybiera co będzie pić?! Sama piję codziennie i kawę i herbatę – większe i mniejsze ilości z danego trunku (kawy o wiele za dużo :P).

kawa

Powoli i te produkty stają się gadżetami.

Smaczniejsze, bardziej esencjonalne i ładniej zapakowane. To mowa o kawach i herbatach XXI wieku! I bynajmniej nie chodzi mi o te sklepowe, w papierowych “tytkach” z E dodatkami, lecz o te z “wyższej półki” – i wcale, nie w kosmicznych cenach!

kawka

Absolutnie nie robiąc nikomu reklamy (Cup&You pozdrawiam! :P), zakochałam się w tych smakach – moi współpracownicy również! Teraz czekamy na 1 grudnia, aby móc otworzyć nasze kalendarze adwentowe z kawami i herbatami (część z nas w biurze nie wytrzymała i już otworzyła… 🙂 )

candy

Cup&You posiada w swojej bazie wspaniałe mieszanki (wiele z nich już wypróbowałam i jak do tej pory to smakowały mi wszystkie), bardzo esencjonalne i energetyczne.

“Kawa i herbata na prezent? To z pewnością ponadczasowy pomysł! Podarunek zarazem uniwersalny, ale także bardzo gustowny i sprawiający wiele radości.”

“Boże Narodzenie, Mikołaj, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Walentynki (…) wszystkie okazje są dobre do świętowania i wzajemnego obdarowywania. Na te wszystkie i inne okazje przygotowujemy specjalne upominki. Zaglądaj do nas na bieżąco i nie zapomnij o prezencie dla siebie samego!”

herbatki

 

Moje ulubione:

kawy: bananowy song, irish whisky, czekoladowo-miętowa, cherry, poziomki w śmietanie

herbaty: miętowa!!!! smerfny przysmak, madam butterfly, mate IQ, truskawki w szampanie, banan w cynamonie

Polecam!!! 🙂