Xiaomi…? Telewizory, komputery, telefony i inne sprzęty tej marki…

Xiaomi - Chińska prywatna spółka z siedzibą w Pekinie. Oprócz smartfonów firma produkuje również inteligentne opaski, tablety, kamerki sportowe, telewizory, przystawki smart TV dla telewizorów, wagi domowe, hulajnogi i wiele innych.

0
1258

Xiaomi – Chińska prywatna spółka z siedzibą w Pekinie, firma specjalizująca się w projektowaniu, tworzeniu i sprzedaży urządzeń codziennego użytku. Głównym zamysłem firmy jest produkcja tanich produktów o wysokiej jakości wykonania.

Oprócz smartfonów firma produkuje również inteligentne opaski, tablety, kamerki sportowe, telewizory, przystawki smart TV dla telewizorów, wagi domowe, hulajnogi i wiele innych.

Myślę, że można śmiało napisać iż stylistyka oraz jakość wykonania urządzeń jest bardzo dobra. Na pierwszy rzut oka telefony Xiaomi przypominają telefony “jabłka”, fani estetyki docenią ich wygląd.

Oczywiście warto również wspomnieć o wygodzie w obsłudze nie tylko telefonów marki ale również pozostałych sprzętów, nie mówiąc już o możliwości podpięcia sprzętów marki do MiHome – aplikacji obsługującej podłączonej do niej urządzenia.

Warto również wspomnieć o robotach sprzątających, zwłaszcza o XIAOMI MI ROBOT – Wyposażony w akumulator litowo-jonowy 2500 mAh pozwoli na odkurzanie do 90 minut.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential jest wyposażony w 2 zbiorniki, które pozwalają na zebranie zanieczyszczeń. Jeden to pojemnik do mopowania, drugi łączy klasyczny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę. Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro, oszczędzając jeszcze więcej czasu.

Mały i wygodny środek lokomocji? Elektryczna hulajnoga to niezawodny, szybki i naprawdę wygodny osobisty środek transportu do dojeżdżania do pracy lub szkoły. Jedną z ważniejszych cech jest również prostota obsługi.

Sprzęt posiada 3 tryby prędkości: pieszy, standardowy oraz sportowy. W trybie sportowym hulajnoga “wyciągnie” do 25km/h. Bateria litowa 474Wh zapewni nam zasięg do 45 km + możliwość podłączenia hulajnogi do aplikacji MiHome (Blokada hulajnogi z poziomu aplikacji).

Zatem, czy warto kupić produkty tej marki? Tak, ponieważ cena to nie jest ich jedyna zaleta. Firma szybko reaguje na potrzeby rynku i stale udoskonala swoje produkty – zwłaszcza smartfony. Pierwsi wprowadzili na rynek smartfon z aparatem 108 mp, nie mówiąc o stałych aktualizacjach oprogramowania.